Oferty specjalne

Ferie nad morzem

Ferie nad morzem

FERIE ZIMOWE nad morzem w zdrowym klimacie 2019

Termin

Pokoje

Pakiet zawiera:

STANDARD

PREMIUM

12.01.-19.01.

19.01.-26.01.

26.01.-02.02.

02.02.-09.02.

09.02.-16.02.

16.02.-23.02.

Pakiet VITA

Dwa zabiegi indywidualne i jeden grupowy, noclegi, trzy posiłki dziennie, opiekę medyczną, wieczorki taneczne, koncerty, biesiady i zabawy.

877 zł

997 zł

Pakiet PROFI

Jeden zabieg indywidualny i jeden grupowy, noclegi, dwa posiłki dziennie, opiekę medyczną, wieczorki taneczne, koncerty, biesiady i zabawy

777 zł

897 zł

 

Zaaplikuj dziecku to, co najzdrowsze i połącz z dobrą zabawą.

Szczególnie zapraszamy osoby z astmą, alergią, cukrzycą, nadwagą, nietolerancją glutenu, celiakią, nadpobudliwością i fenyloketonurią.

Dzięki niewielkiej dopłacie do pobytu możesz połączyć odpoczynek z poprawą zdrowia. Dopłata 175 zł od osoby przez 7 dni gwarantuje:

  • dietę specjalistyczną z produktów naturalnych pochodzących z ekologicznie czystych gospodarstw,
  • program uodparniający organizm,
  • herbatki ziołowe i suplementację,
  • doraźną opiekę lekarza pediatry i całodobową opiekę pielęgniarską.

Walcząc skutecznie z chorobami cywilizacyjnymi, którymi dotknięte są nasze dzieci, trzeba dużo przebywać na świeżym powietrzu. Zdaniem klimatologa dr Kazimierza Rabskiego, Łeba to unikalne miejsce i jedyne na polskim wybrzeżu leżące w wyjątkowo zdrowotnej strefie klimatycznej. Powoduje ono pozytywne reagowanie ludzkiego organizmu i poprawę samopoczucia. Dzięki takim specyficznym właściwościom klimatycznym, jak zawartość soli i jodu w powietrzu, duże nasłonecznienie i duża dynamika zmian atmosferycznych sprawia, że półgodzinny spacer plażą pod silny wiatr daje więcej niż dwie, trzy godziny w siłowni. Powiew chłodnego wiatru niemającego na ogół naturalnych przeszkód (Jeziora Łebsko i Sarbsko), a do tego jakby filtrowanego przez naturalne i chronione otoczenie (lasy sosnowe) natrafia na nagrzane jak piec wydmy Słowińskiego Parku Narodowego. Wytwarza się wówczas lokalna różnica ciśnień między morzem i lądem, którą możemy odczuć jako powiew przyjemnej bryzy morskiej (zdaniem dr Rabskiego nie ma lepszej bryzy jak w Łebie). Tych, którzy nie mają przeciwwskazań lekarskich, takie zmiany uodporniają.

Zimowe atrakcje w Łebie: Kryte lodowisko, Słowiński Park Narodowy, Wydmy Ruchome, kursy Nordic Walking.