Karnawałowy Półmaraton

Karnawałowy Półmaraton

data 6 luty 2016
miejsce startu Zdrowotel Łeba

Karnawałowy Półmaraton

Polub nasz profil.

Karnawał tradycyjnie powinien być czasem dobrej zabawy, a jak można lepiej się bawić niż biegając nad morzem? Łeba ponownie powita półmaratończyków na Mierzei Sarbskiej, gdzie w otulinie lasu sosnowego i w otoczeniu jeziora Sarbsko będzie można zmierzyć się na 21 leśnych kilometrach.

Co oprócz miejsca wyróżnia Karnawałowy Trail Półmaraton?
Po pierwsze, urządzony będzie konkurs na najlepsze przebranie karnawałowe, w związku z czym Mierzeja Sarbska będzie się mienić od kolorowych biegaczy i biegaczek w najróżniejszych i często dziwacznych kreacjach.
Po drugie, miasteczko zawodów znajdzie się na terenie Zdrowotelu Łeba, co sprawi, że dostępne będą szatnie, prysznice oraz depozyt, a po zmaganiach na każdego uczestnika oczekiwać będzie pełny dwudaniowy obiad podawany w systemie „jedz ile chcesz”.
Dla każdego zawodnika przygotowany będzie pamiątkowy odlewany medal, a dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych dodatkowo puchary. Zwycięzcy w OPEN (najlepsze trzy osoby) otrzymają również nagrody pieniężne o łącznej wartości 2000 zł. Ponadto wśród wszystkich uczestników rozlosowany zostanie voucher na weekend w luksusowym hotelu.

Biuro zawodów, depozyt, szatnie, prysznice w ośrodku Zdrowotel Łeba. START na zakończeniu asfaltu, następnie droga gruntowa o miękkim podłożu, częściowo ubita, częściowo luźny piasek (wydmowa). W połowie trasy przez około 500 m szutrowa. Kulminacyjnym punktem jest Latarnia Stilo, czyli obiegnięcie i powrót tą samą trasą. Dodatkowo na zakończenie 800 m asfaltem i meta w ośrodku Zdrowotel Łeba.

Półmaraton jest również świetną okazją do spędzenia rodzinnego weekendu w Łebie w ośrodku Zdrowotel Łeba wraz z ZABAWĄ ostatkową, który przygotował specjalną ofertę weekendową dla uczestników zawodów. Zapraszamy!