Księga gości

Renata Bochenek-Dobrowolska

Byłam w ubiegłym roku/2018/ przełom września /pażdziernika.Wypoczynek rewelacyjny.Miejsce przepiękne,cisza spokój,personel bez zarzutu.Dobre jedzenie,bardzo urozmaicone.W tym roku mam "zaklepany "pobyt w czerwcu .Już się cieszę.

Ryszard Kramek

Mój pierwszy pobyt, a już się "zakochałem". Wspaniała kuchnia. Idealne położenie, blisko morza. Bardzo miły i przyjazny personel.Z czystym sumieniem mogę polecić. Ryszard

elżbieta kornatowska

Byłam po raz pierwszy w Zdrowotelu w 2018. Jestem zachwycona. Jeszcze nigdy nie wróciłam tak wypoczęta. Wspaniała okolica, przyjazny personel i świetna dieta (ukłony dla kucharek). Marzę by tam wrócić i planuję to powtórzyć. WIELKIE PODZIĘKOWANIE Z GŁĘBI SERDUCHA . Do zobaczenia mam nadzieję w 2019r.

Stefania Rynkiewicz

Byłam.rok temu.teraz tez jadę z Synem Karolem na wózku. Pokój wygodny z łazienką.Jedzenie bardzo dobre.ognisko i dużo spacerów nad morzem. Będzie super.Pozdrawiam.

Barbara Świerzowska

W Zdrowotelu jest naprawdę super (pod każdym względem) Byłam kilkakrotnie z dziećmi i marzę o tym, aby ponownie tutaj wrócić......

Wanda Ambroziak

Termin 27.12.2016-10.01.2017 - to mój trzeci pobyt w Zdrowotelu i za każdym razem jestem zachwycona. Za bardzo udany turnus szczególne podziękowania składam Pani Grażynce - dietetyk, króra dzieliła się z nami swoją wiedzą i przekazywała ją z pasją oraz Paniom z kuchni, które przygotowywały bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Całej załodze Zdrowotel Łeba SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

ania b

wrzesień 2016 jestem zachwycona ośrodkiem, obsługą i przygotowywanym jedzeniem. pokoje bardzo czyste, zabiegi dobrze dobrane i pomocne w schorzeniu sm.

Małgorzata Gawkowska

Własnie wrócilam z turnusu ze Zdrowotela. Byłam tam po raz pierwszy, było super. Przepyszne jedzenie, bardzo miła obsługa. Rehabilitacja na najwyższym poziomie. Warunki dla wózkowicza dobre, tyle ze nie ma windy aby mozna było dostac sie do kawiarni gdzie odbywała sie większosc imprez, ale jest przemiły Pan który pomógł mi dostac sie na górę. Takze z pewnością wróce do Zdrowotela jeszcze

NASZA RODZINA

LIPIEC 2016. Właśnie wróciliśmy z magicznego miejsca. ZDROWOTEL to; odpoczynek, relaks, usmiech, zabawa, bezpieczeństwo dla dzieci. Stworzony KLIMAT przez pracowników ośrodka bezwzględnie potwierdza że do Łeby, do ZDROWOTELU trzeba przyjechać kolejny raz. Czuliśmy sie ja w rodzinie, Ośrodek polożony jest w malowniczym zakątku Łeby, z przepiękną roślinnością, spiewem ptaków i szumem morza. Przepiękna, czysta, piaszczysta plaża zachęca do opalania, spacerów i zabaw. POLECAMY WSZYSTKIM ODWIEDZIĆ ZDROWOTEL by przeżyć niezapomniane chwile.

Andrzej Urban

Jak wyzdrowieje zawitam ....

Wystaw referencje