Księga gości

Izabela Lis

Spędziliśmy dwa relaksujące tygodnie w pięknie położonym Ośrodku Zdrowotel(25.05-08.06.2019).Czyste i miłe pokoje i tu serdeczne dzięki P.Kasi z budynku nr.1 za skuteczną „walkę z tonami piasku” i nie tylko ,w naszym pokoju!Smaczne i dobrej jakości jedzenie oraz szybka i sprawna obsługa na jadlni.Podziękowania wielkie dla naszych Rehabilitantów za fachową i bardzo sympatyczną opiekę!A Paniom z recepcji dziękujemy za szybkie i fachowe załatwienie wszystkich formalności! Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok!Izabela Lis

Ewa Kużelewska

Wypoczynek w ZDROWOTELU w Łebie - to jest to, co można polecić każdemu! Ośrodek położony blisko morza, zadbany, pachnący czystością. Wiele ofert zabiegów dla ludzi w każdym wieku. Doskonałe, bardzo urozmaicone wyżywienie, dużo dobrej rozrywki. Największym atutem Ośrodka jest jego personel - wspaniali, życzliwi, cierpliwi, zawsze uśmiechnięci, bardzo ciepli Ludzie! Dziękujemy za wspaniałe dwa tygodnie!

Aldona Mierzwa

Duża przestrzeń, zaplecze sportowo-rekreacyjne, bliskość plaży, urozmaicone menu oraz przyjazna atmosfera ściągają moją rodzinę do Zdrowotelu już od ponad dekady. Teraz, po 'liftingu' ośrodek zapowiada się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia w sierpniu!

Przemysław

Świetnie tutaj można wypocząć Zabiegi relaksacyjne polecam gorąco

Iwona B

Niestety mój pobyt w Zdrowotelu dobiega końca. Dlaczego niestety? Bo jest tu cudownie. Począwszy od miłej i przyjaźnie nastawionej obsługi, poprzez szeroką gamę zabiegów po bardzo smaczne i naturalne jedzenie. Nie wspomnę o przepięknie położonym obiekcie. Jestem tu kolejny raz w cyklu dwuletnim i widzę progres ośrodka. To ważne. Na pewno wrócę tu w 2021.

RENATA JANUR

Jestem zachwycona zmianami jakie dokonały się przez ostatni rok ; czysto, świeżo w pokojach. Personel jak zwykle uprzejmy i pogodny. Jedzenie doskonałe.Dziękuje za wspaniały wypoczynek i do zobaczenia w przyszłym roku.

BARBARA Pawlak

Od 11 do 25 maja 2019 roku, wypoczywaliśmy w ZDROWOTELU w Łebie. Każdemu poleciłabym ten ośrodek. Wspaniałe wyżywienie ,doskonałe zabiegi rehabilitacyjne, przemyślany program pobytu, dużo rozrywki, miła atmosfera, moc empatii i zrozumienie dla wypoczywających. Ukoronowaniem był koncert szantowy zespołu TRAVERS. Wszystko to wpłynęło na to, że w przyszłym roku 50 diabetyków z Kalisza przyjedzie znów do ZDROWOTELU.

wiesław kowalczyk

Bardzo mile spędzony czas na ładowanie "akumulatorów" Jest jedno Ale.Proponuję umieścić w widocznym miejscu hasło do logowania się do internetu - WIFI. Do zobaczenia za rok. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. Wiesław Kowalczyk

Renata Bochenek-Dobrowolska

Byłam w ubiegłym roku/2018/ przełom września /pażdziernika.Wypoczynek rewelacyjny.Miejsce przepiękne,cisza spokój,personel bez zarzutu.Dobre jedzenie,bardzo urozmaicone.W tym roku mam "zaklepany "pobyt w czerwcu .Już się cieszę.

Ryszard Kramek

Mój pierwszy pobyt, a już się "zakochałem". Wspaniała kuchnia. Idealne położenie, blisko morza. Bardzo miły i przyjazny personel.Z czystym sumieniem mogę polecić. Ryszard

Wystaw referencje