Księga gości

Jadwiga Beczała

Spędziliśmy w Zdrowotelu 2 tygodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, super ośrodek. Sczególne podziękowania dla Pani Kasi z pawilonu nr 1, która dbała o czystość i zawsze służyła pomocą i radą.

Zdzisława Olejnik

Odliczam dni kiedy zjawię się u Was.Już nie mogę się doczekać.To będzie już czwarty rok u Was.W Zdrowotelu wszyscy się do wszystkich uśmiechają .Zarówno pracownicy jak i kuracjusze.I to właśnie tworzy wspaniałą atmosferę ,która tam panuje.A jedzenie czego dusza zapragnie.W ubiegłym roku ze względu na stan zdrowia wykupiłam sobie dietę.Posiłki ułożone przez P.Dietetyk super.Bardzo urozmaicone ,do każdego posiłku świeżo wyciskane soki.Współpraca z P.Dietetyk na najwyższym poziomie.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Polecam.Miłe słowa kieruję również po adresem P.Basi z recepcji.Wspaniała osoba.A tak w ogóle to wszyscy jesteście wspaniali.Do zobaczenia za kilka dni.

Marta Budzaj

Super zadbany ośrodek wypoczynkowy, rewelacyjna miła obsługa, nowoczesne pokoje, wyżywienie extra, bardzo dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Byłam tam już drugi raz i napewno będę tam wracać :-)

Maria Wiencek

Spędziłam w Zdrowotelu tydzień (czerwiec 2019) wraz z grupą z Poznania "Razem w formie". Wspaniały ośrodek, smaczne jedzenie, ciekawa oferta. Na szczególne wyróznienie zasługuje masaż w wykonaniu Pana Krzysztofa!!!. Dziekuję, z pewnością wrócę do tego miejsca . Pozdrawiam Maria Wiencek

Andrzej Szymański

Fantastyczny ośrodek znajdujący się nad samym morzem . Zdrowotel oferuje przede wszystkim ciszę i relax, pyszne jedzonko podawane w formie szwedzkiego stołu. Personel pokojowy bardzo dba o czystość. Wszystko zasługuje na uznanie gdyż wszyscy starają się bardzo żeby każdy znalazł coś dla siebie. Pozdrawiam serdecznie.

Izabela Lis

Spędziliśmy dwa relaksujące tygodnie w pięknie położonym Ośrodku Zdrowotel(25.05-08.06.2019).Czyste i miłe pokoje i tu serdeczne dzięki P.Kasi z budynku nr.1 za skuteczną „walkę z tonami piasku” i nie tylko ,w naszym pokoju!Smaczne i dobrej jakości jedzenie oraz szybka i sprawna obsługa na jadlni.Podziękowania wielkie dla naszych Rehabilitantów za fachową i bardzo sympatyczną opiekę!A Paniom z recepcji dziękujemy za szybkie i fachowe załatwienie wszystkich formalności! Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok!Izabela Lis

Ewa Kużelewska

Wypoczynek w ZDROWOTELU w Łebie - to jest to, co można polecić każdemu! Ośrodek położony blisko morza, zadbany, pachnący czystością. Wiele ofert zabiegów dla ludzi w każdym wieku. Doskonałe, bardzo urozmaicone wyżywienie, dużo dobrej rozrywki. Największym atutem Ośrodka jest jego personel - wspaniali, życzliwi, cierpliwi, zawsze uśmiechnięci, bardzo ciepli Ludzie! Dziękujemy za wspaniałe dwa tygodnie!

Aldona Mierzwa

Duża przestrzeń, zaplecze sportowo-rekreacyjne, bliskość plaży, urozmaicone menu oraz przyjazna atmosfera ściągają moją rodzinę do Zdrowotelu już od ponad dekady. Teraz, po 'liftingu' ośrodek zapowiada się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia w sierpniu!

Przemysław

Świetnie tutaj można wypocząć Zabiegi relaksacyjne polecam gorąco

Iwona B

Niestety mój pobyt w Zdrowotelu dobiega końca. Dlaczego niestety? Bo jest tu cudownie. Począwszy od miłej i przyjaźnie nastawionej obsługi, poprzez szeroką gamę zabiegów po bardzo smaczne i naturalne jedzenie. Nie wspomnę o przepięknie położonym obiekcie. Jestem tu kolejny raz w cyklu dwuletnim i widzę progres ośrodka. To ważne. Na pewno wrócę tu w 2021.

Wystaw referencje