Wczasy i noclegi

Ferie nad morzem

Termin 2024

Pokoje

Pakiet tygodniowy zawiera:

STANDARD

PREMIUM

13.01-20.01.

20.01-27.01.

27.01-03.02.

03.02-10.02.

10.02-17.02.

17.02-24.02.

Pakiet VITA

Noclegi, trzy posiłki dziennie, animacje dla dzieci, zajęcia nordic walking, dziesięć zabiegów zdrowotnych,  wieczorki taneczne, koncerty, biesiady i zabawy.

1700 zł

1950 zł

Pakiet PROFI

Noclegi, dwa posiłki dziennie, animacje dla dzieci, zajęcia nordic walking, pięć zabiegów zdrowotnych, wieczorki taneczne, koncerty, biesiady i zabawy.

1400 zł

1650 zł

Zaaplikuj dziecku to, co najzdrowsze i połącz  z dobrą zabawą.

 

Szczególnie zapraszamy osoby z astmą, alergią, cukrzycą, nadwagą, nietolerancją glutenu, celiakią, nadpobudliwością i fenyloketonurią.

Dzięki niewielkiej dopłacie do pobytu możesz połączyć odpoczynek z poprawą zdrowia.

Dopłata 210 zł od osoby przez 7 dni gwarantuje:

- dietę specjalistyczną z produktów naturalnych pochodzących z ekologicznie czystych gospodarstw,

- program uodparniający organizm,

- herbatki ziołowe,

Walcząc skutecznie z chorobami cywilizacyjnymi, którymi dotknięte są nasze dzieci, trzeba dużo przebywać na świeżym powietrzu.

Zdaniem klimatologa dr Kazimierza Rabskiego, Łeba to unikalne miejsce i jedyne na polskim wybrzeżu leżące w wyjątkowo zdrowotnej strefie klimatycznej. Powoduje ono pozytywne reagowanie ludzkiego organizmu i poprawę samopoczucia.

Dzięki takim specyficznym właściwościom klimatycznym, jak zawartość soli i jodu w powietrzu, duże nasłonecznienie i duża dynamika zmian atmosferycznych sprawia, że półgodzinny spacer plażą pod silny wiatr daje więcej niż dwie, trzy godziny w siłowni. Powiew chłodnego wiatru niemającego na ogół naturalnych przeszkód (Jeziora Łebsko i Sarbsko), a do tego jakby filtrowanego przez naturalne i chronione otoczenie (lasy sosnowe) natrafia na nagrzane jak piec wydmy Słowińskiego Parku Narodowego. Wytwarza się wówczas lokalna różnica ciśnień między morzem i lądem, którą możemy odczuć jako powiew przyjemnej bryzy morskiej (zdaniem dr Rabskiego nie ma lepszej bryzy jak w Łebie). Tych, którzy nie mają przeciwwskazań lekarskich, takie zmiany uodporniają.

Zimowe atrakcje w Łebie: Kryte lodowisko, Słowiński Park Narodowy, Wydmy Ruchome, kursy nordic walking.

Dziecko 4-11 lat, własne spanie, ½ wyż.

-10%

Na dostawce do 11 lat

-50%

Na dostawce od 12 lat

-30%

Na dostawce do 3 lat, bez świadczeń

gratis