Księga gości

Tomasz i Agnieszka Polaszczyk

Gościliśmy służbowo w Ośrodku. Pani Dyrektor bardzo pozytywna osoba, pokoje czyste, zadbane, na stołówce bardzo dobre jedzenie, pięknie podane. Poznaliśmy się z kuracjuszami, wszyscy uśmiechnięci, zintegrowani co świadczy o atmosferze jaka tam panuje, personel uśmiechnięty i pomocny dla wszystkich. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego miejsca które jak zauważyliśmy cały czas się rozwija. BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIE WYWARŁO NA NAS TO MIEJSCE. POLECAMY!!!!!!!!!!

Kinga Plisko

Nie ma drugiego takiego cudnego miejsca jak Zdrowotel w Łebie. Wracam tam przez całe moje życie. Słychać w Ośrodku szum morza, śpiew ptaków; pachną sosny...Jest pyszne jedzenie, uśmiechnięta, pełna szczerego zaangażowania obsługa i piękne pokoje. I mieszka tam serce... Mało jest teraz miejsc na świecie, gdzie człowiek traktuje drugiego człowieka z sercem... A tam tak jest...Dziękuję... <3 Kinga Plisko, dziennikarka, autorka książki "Bóg daje znaki"

Babcia Z Michasiem

Wysoka jakość obsługi rehabilitacyjnej,świeże, smaczne i swojskie posiłki, pracownicy bardzo mili i uczynni w szczególności kelnerki Dziękujemy bardzo za gościnę kto skorzysta z usług nie będzie żałował Pozdrawiamy

Grażyna Kaszyńska

Po dłuższej nieobecności przyjechałam do Zdrowotelu i z przyjemnością stwierdzam, że mimo pandemii Ośrodek kwitnie i rozwija się. Baza rehabilitacji działa sprawnie (podziękowania dla pani Madzi masażystki ze wspaniałymi energetycznymi dłońmi i dla pań z balneologii), recepcja jak zwykle przyjazna (podziękowania dla pana Adama za super sprawne załatwienie pobytu), kuchnia pyszna i obfita. Serdeczne Dzięki!

Andrzej Musielski

Mały aneks do mojego poprzedniego wpisu. Nie mogłem pominąć stołówki. Posiłki - rewelacja. Smaczne, obfite i urozmaicone (brawo kuchnia). Niestety, przytyłem 2kg (nie mogłem się oprzeć mojemu łakomstwu). Panie z obsługi bardzo sympatyczne i mimo ciężkiej pracy - uśmiechnięte. Pozdrawiam.

Andrzej Musielski

Byłem w Państwa ośrodku tylko tydzień (żałuję, że tak krótko). Miejscówka rewelacja (z dala od zgiełku centrum Łeby, przepiękna niezatłoczona plaża). Przemiła Pani dyrektor oddziału rehabilitacji. Panie z recepcji (oraz Pan dyżurujący w godzinach wieczornych) bardzo kompetentni, okazali dużo cierpliwości dla "marudnych" gości. Dzięki Pani Eli (nordic walking) poznałem Łebę od "podszewki". Na pewno tam wrócę (mam nadzieję, że na dłużej).

Dorota Kozłowska

Fantastyczne miejsce na odpoczynek po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Miłe osoby z personelu w każdej chwili służą informacją i pomocą. Pokoje czyste i wygodne. Jedzenie hmmm ... zapewniam, że nikt nie wychodzi ze stołówki głodny. Smacznie i dużo. Cóż, mnie w tym roku (przyjeżdżam tu odpocząć od kilku lat) przyszło skorzystać z zabiegów, których szeroką gamę oferuje ośrodek. Masaż w wykonaniu pana Łukasza postawił mnie na nogi i usprawnił bark. Czego chcieć więcej? Aaa, co bardzo ważne w dobie pandemii, dojście do plaży i morza, to tylko parę minut. Trzeba tylko przejść przez wydmę. Nie ma potrzeby "przebijania się" przez zatłoczone miasto. Polecam gorąco ten ośrodek, a ja z całą pewnością nie jeden raz jeszcze tam pojadę. Pozdrawiam wszystkich pracowników ośrodka Zdrowotel Łeba.

Aldona Duchewicz

Zdrowotel, to miejsce przyjazne wszystkim. Jestem tu po raz drugi, tym razem bardzo aktywnie spędzałam czas pod okiem Pani Eli (bardzo dziękuję za wszystkie rady). Moim zdaniem panuje tu spokój, obsługa jest miła i przyjazna, miejsce dobrze przygotowane do relaksu. Bliskość morza i lasu daje ukojenie, a dobra kuchnia zadowolenie. Dopełnieniem jest dobra baza fizjoterapii. Na pewno tu wrócę ..... więc do zobaczenia.

Ewa Kosior

Ośrodek Zdrowotel na zawsze pozostanie w moim sercu. Po raz drugi gościłam tu wraz z mężem i dziećmi. Fantastyczna atmosfera, duża przestrzeń, świetne zabiegi i zajęcia grupowe w formie Nordic walking oraz talasoterapii. Piękne otoczenie i bliskość morza. Jeszcze tu wrócimy🙂

Lidia Stepkowska

Ośrodek jest pięknie położony, blisko do morza, pracownicy b. Mili i profesjonalni, za dwa dni jedziemy do Was 8 raz. Bardzo polecam . Ale, nie podobają mi się w ośrodku psy, które zanieczyszczają trawniki i głośnym szczekaniem przeszkadzają w odpoczynku.

Wystaw referencje