Księga gości

Jolanta Gabara

8 sierpnia zjawię się u Was po raz kolejny,już się nie mogę doczekać. Kocham Łebe i kocham to miejsce.

Ewa Gralka

To trzecia nasza wizyta w ZDROWOTELU, więc nie może być mowy o przypadku, chyba musi być super. Ja i moi przyjaciele bardzo zadowoleni. Bal Sylwestrowy-pierwsza klasa. Zapewne wrócimy. Pozdrawiamy. Ekipa z Kalisza

Magda Roman

Wspaniały ośrodek wczasowy, i rehabilitacyjny na bardzo wysokim poziomie. Niestety tj jednak już nie wina hotelu fatalny dojazd do Łeby.

Zofia Łabaj

Świetna lokalizacja. Super obsługa. Jedzenie w formie bufetu-tyle smakowitych różności,że nie ma możliwości wyjść nienajedzonym. Baza zabiegowa bardzo dobra.Na szczególne wyróżnienie zasługuje niespotykanie miła i sympatyczna Pani robiąca okłady borowinowe. Szczególne podziękowania dla Pań w recepcji, które, fachowo, a przy tym z uśmiechem potrafią rozwiązać każdy problem. Pozdrawiamy wszystkie osoby pracujące w Zdrowotelu i podziwiamy za ich bezgraniczną cierpliwość.

Anna Morawska

Pobyt w Państwa kompleksie we wrześniu 2019 z UTW Olsztyn bardzo udany pogodowo i towarzysko dzięki miłej obsłudze zarówno w gastronomii, jak i przy zabiegach. Gorąco polecamy i dziękujemy.

Jolanta Gabara

Super ośrodek.Nie ma lepszego miejsca,Byłam po raz trzeci.Nie zawiodłam się pod żadnym względem. Jesteście najlepsi.

Maria Borowska

W Zdrowotelu byłam już trzeci raz i za rok znowu się wybieram. Bardzo sobie cenię fakt, że ośrodek jest bardzo zadbany, obsługa bardzo dba o czystość a każdy roblem rozwiąże an Andrzej z kolegą.

Jadwiga Beczała

Spędziliśmy w Zdrowotelu 2 tygodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, super ośrodek. Sczególne podziękowania dla Pani Kasi z pawilonu nr 1, która dbała o czystość i zawsze służyła pomocą i radą.

Zdzisława Olejnik

Odliczam dni kiedy zjawię się u Was.Już nie mogę się doczekać.To będzie już czwarty rok u Was.W Zdrowotelu wszyscy się do wszystkich uśmiechają .Zarówno pracownicy jak i kuracjusze.I to właśnie tworzy wspaniałą atmosferę ,która tam panuje.A jedzenie czego dusza zapragnie.W ubiegłym roku ze względu na stan zdrowia wykupiłam sobie dietę.Posiłki ułożone przez P.Dietetyk super.Bardzo urozmaicone ,do każdego posiłku świeżo wyciskane soki.Współpraca z P.Dietetyk na najwyższym poziomie.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Polecam.Miłe słowa kieruję również po adresem P.Basi z recepcji.Wspaniała osoba.A tak w ogóle to wszyscy jesteście wspaniali.Do zobaczenia za kilka dni.

Marta Budzaj

Super zadbany ośrodek wypoczynkowy, rewelacyjna miła obsługa, nowoczesne pokoje, wyżywienie extra, bardzo dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Byłam tam już drugi raz i napewno będę tam wracać :-)

Wystaw referencje