Księga gości

Maria Wiencek

Dziękujemy za udany pobyt. Szczególnie Pani Ani, kierowniczce recepcji jak i drugiej Pani Ani, kierowniczce rehabilitacji. Polecamy nadzwyczajny masaż u Pana Krzysztofa, profesjonalizm w każdym calu!!!

Lech Bober

TAK TRZYMAĆ KOCHANI! Grupa seniorów z UTW Nowe Miasto Lubawskie przebywająca na turnusie rehabilitacyjno-wypoczynkowym w listopadzie serdecznie dziękuje za profesjonalizm w każdym calu; a mianowicie *Zabiegi rehabilitacyjne wykonywane przez wyspecjalizowaną miłą, sympatyczną kadrę *warunki bytowe bardzo dobre- czyste, zadbane, wyposażone w odpowiedni sprzęt pokoje *wymarzone położenie obiektu w strefie lasu, nad morzem o bardzo szerokiej fantastycznej plaży *wyżywienie przepyszne, zróżnicowane posiłki, duża gama napojów *miłym zaskoczeniem są również propozycje zagospodarowania czasu wolnego, koncerty, wieczorki, wycieczki Za wielką gościnność, ogromną kulturę, uprzejmość, uśmiech bardzo Państwu dziękujemy i gorąco polecamy ośrodek, szczególnie dla grup seniorskich !

Ewelina Truchta

O Zdrowotelu można pisać same superlatywy. Idealne położenie, w lesie tuż przy plaży. Cisza, spokój. Jedzenie przepyszne oraz możliwość doboru spersonalizowanej diety (za dodatkową opłatą). Czas, jeśli ktoś chce korzystać urozmaicony różnymi atrakcjami. Personel bardzo pomocny i uprzejmy. Zabiegi dobrze dobrane i wykonywane ze starannością. Uczestniczyłam w zajęciach arteterapii z Panią Basią. Jestem nimi zachwycona, chociaż uważałam że nie mam totalnie zdolności. Pani Basia świetna 😀. Atmosfera w ośrodku jest bardzo przyjazna, ludzie są wobec siebie życzliwi. Pokoje typu studio okej. No i Łeba po sezonie z pustymi plażami- dla mnie bajka. Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Pewnie wrócimy z rodzinką 😀.

Katarzyna Drożdż

Ośrodek jest super i blisko plaży rehabilitacja bez zarzutu personel bardzo miły jedzenie wyśmienite jest pokoje też fajne i duże pozdrawiam

Karolina Szymoniak

Zdrowotel Łeba znajduje się wśród drzew, w których można wypocząć w ciszy i spokoju. Pokoje czyste i zadbane, na stołówce świeże, smaczne i obfite posiłki. Wysoka jakość obsługi rehabilitacyjnej, pracownicy bardzo mili, uśmiechnięci i pełni szczerego zaangażowania w pomoc. Podziękowania dla Pana Adama za super sprawne załatwienie pobytu. Napewno tam powrócimy gdyż panuje tam rodzinna atmosfera.

Karolina Szymoniak

Zdrowotel Łeba znajduje się wśród drzew, w których można wypocząć w ciszy i spokoju. Pokoje czyste i zadbane, na stołówce świeże, smaczne i obfite posiłki. Wysoka jakość obsługi rehabilitacyjnej, pracownicy bardzo mili, uśmiechnięci i pełni szczerego zaangażowania w pomoc. Podziękowania dla Pana Adama za super sprawne załatwienie pobytu. Napewno tam powrócimy gdyż panuje tam rodzinna atmosfera.

Wiesia Stańczak

Z grupą byłam na turnusie od 7 do 21 mają. Z pobytu w Zdrowotelu jestem bardzo zadowolona. Wymarzona lokalizacja- las, morze, piękna plaża. Uprzejmy personel. Posiłki i napoje urozmaicone. Miła, uśmiechnięta obsługa. W rehabilitacji bardzo dobra organizacja. Szczególne podziękowania ślę dla przesympatycznej p.Oli i p.Krzysztofa za ich profesjonalizm, empatię i serdeczny uśmiech. Dzięki właściwemu doborowi ćwiczeń mój bark stał się sprawniejszy, DZIĘKI!! W recepcji króluje uśmiech i sympatią do klientów. Jest wiele propozycji spędzania wolnego czasu.Wokoł piękne kwiaty i krzewy. Polecam to miejsce!! a sama na pewno tu wrócę. Koniecznie należy poprawić działanie Drink- baru ! Wiesia S.

Tomasz i Agnieszka Polaszczyk

Gościliśmy służbowo w Ośrodku. Pani Dyrektor bardzo pozytywna osoba, pokoje czyste, zadbane, na stołówce bardzo dobre jedzenie, pięknie podane. Poznaliśmy się z kuracjuszami, wszyscy uśmiechnięci, zintegrowani co świadczy o atmosferze jaka tam panuje, personel uśmiechnięty i pomocny dla wszystkich. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego miejsca które jak zauważyliśmy cały czas się rozwija. BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIE WYWARŁO NA NAS TO MIEJSCE. POLECAMY!!!!!!!!!!

Kinga Plisko

Nie ma drugiego takiego cudnego miejsca jak Zdrowotel w Łebie. Wracam tam przez całe moje życie. Słychać w Ośrodku szum morza, śpiew ptaków; pachną sosny...Jest pyszne jedzenie, uśmiechnięta, pełna szczerego zaangażowania obsługa i piękne pokoje. I mieszka tam serce... Mało jest teraz miejsc na świecie, gdzie człowiek traktuje drugiego człowieka z sercem... A tam tak jest...Dziękuję... <3 Kinga Plisko, dziennikarka, autorka książki "Bóg daje znaki"

Babcia Z Michasiem

Wysoka jakość obsługi rehabilitacyjnej,świeże, smaczne i swojskie posiłki, pracownicy bardzo mili i uczynni w szczególności kelnerki Dziękujemy bardzo za gościnę kto skorzysta z usług nie będzie żałował Pozdrawiamy

Wystaw referencje