Miejsce przyjazne seniorom

Zdrowotel Łeba posiada szeroką całoroczną ofertę dostosowaną dla osób starszych. Oferuje wytchnienie od zgiełku miasta i nadmiernego hałasu. Lokacja mimo bliskiego położenia centrum, gwarantuje ciszę i  odseparowanie od tłumów. W ofercie znajdują się pobyty na turnusach rehabilitacyjnych oraz wczasach rodzinnych i zdrowotnych.

Obiekt posiada pokoje pozbawione barier architektonicznych. Część pokoi i większość pomieszczeń ogólnodostępnych dostosowane są dla osób na wózkach i mających problemy z poruszaniem się. Cały obiekt posiada oznaczenia dla osób niewidomych. Zakres cen dostosowany do portfela seniora.

Bogata baza zabiegowa, poprawiająca sprawność i kondycję fizyczną. W trosce bezpieczeństwo gości zapewniamy nadzór pielęgniarki i kontakt z lekarzem. Recepcja pomaga w nagłych potrzebach w umówieniu  z lekarzami różnych specjalności i technikami stomatologicznymi.

Program animacyjny i rozrywkowy ośrodka zawiera elementy przewidziane dla tej grupy społecznej. Naszym gościom zapewniamy szeroki zakres rozrywki. Bez względu na warunki pogodowe regularnie odbywają się tu dyskoteki, koncerty szant, dancingi, biesiady, zabawy przy ognisku. Można tu także zagrać w bingo czy spróbować swoich sił w konkursie karaoke.

Szeroka gama diet zdrowotnych i leczniczych. Posiłki zróżnicowane, bogate we wszystkie składniki odżywcze. Zapraszamy do korzystania ze znakomitego stołu szwedzkiego obfitego w polską kuchnię regionalną. Stawiamy nie tylko na jakość, ale także na różnorodność. Dla dbających o linię proponujemy indywidualny program żywieniowy i treningowy.