Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami i mieć z nami kontakt, to zapisz się na nasz newsletter. Przyrzekamy, że nie bedziemy Cię nękać bez potrzeby.

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Turystyczne Mazowsze Sp. z o.o. i działające pod marką Zdrowotel z siedzibą w Łebie (84-360) przy ul. Nadmorskiej 15/17, 84-360 Łeba, zwany dalej „Zdrowotel”. Inspektorem Ochrony Danych w Zdrowotel jest Pan Marek Pióro, CISA, CISM, CGEIT,CRISC. Można się kontaktować z nim pod adresem e-mail iod@zdrowotel.pl. Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zapisaniem się na newsletter (okresowe przesyłanie materiałów informacyjnych o nowościach w ofercie Zdrowotel), będą przetwarzane w celu marketingowym (w tym okresowego informowania o nowościach związanych z Zdrowotel). Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak informowanie zainteresowanych osób o nowościach. Państwa dane nie będą przekazywane innym podmiotom, jak również nie będą przekazane do państw trzecich. Okres przetwarzania Państwa danych osobowych wynosi – do uzyskania sprzeciwu lub żądania usunięcia danych. Ponadto, informujemy, że mają Państwa prawo do
  1. żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa
  2. sprostowania danych,
  3. żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
  4. usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania
  5. wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych
  6. przeniesienia Państwa danych osobowych
W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych przez Zdrowotel, ma Państwa prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zdrowotel nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe" lub na skrzynkę info@zdrowotel.pl.