Aktualności

Turnus z DIABETOLOGIEM

17.02.2017

20 lat minęło, odkąd powstała firma, którą Państwo znają pod nazwą Zdrowotel Łeba. Dla nas, jako dla osób prowadzących tę działalność, jest to niezwykle ważny moment, czas podsumowań i wielkich planów na przyszłość.

Chcielibyśmy podzielić się tą radością i Państwu – naszym wyjątkowym Gościom –zaproponować szczególne wczasy połączone z zabiegami zdrowotnymi, specjalistycznymi konsultacjami i odpowiednim żywieniem.

Zdajemy sobie sprawę, że cukrzyca to obciążenie, z którym trzeba żyć i które trzeba przezwyciężać, wiemy też, że czas oczekiwania na rozmowę z lekarzem specjalistą jest wyjątkowo długi.

Nie chcemy stać bezczynnie, więc na tym turnusie o nazwie „Stop cukrzycy” będą Państwo objęci opieką diabetologa, odbędą się też wykłady o tematyce zdrowotnej, analiza składu masy ciała i pomiar ciśnienia tętniczego. To jedyna tego typu okazja.

Turnus odbędzie się na przełomie marca i kwietnia, czyli wtedy, gdy w Łebie jest najciszej i najspokojniej, a plaże po zimie są surowe i pięknie. To idealny czas na relaks i zaczerpnięcie sporej dawki jodu.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!